نتایج جستجو برای عبارت :

صبح های لواسون

~دیروز تو یه سگ گرمایی پا شدیم مث این اسکلا رفتیم لواسون :| سیم aux عم خراب بود با کوچکترین حرکتی اهنگ قطع میشد. بعد فک کنین جاده لواسون هم از نظر پیچ پیچ با جاده هراز و جاده چالوس برابری میکنه :| منم با شصتم سیمو گرفته بودم جیغ می کشیدم :| 
~چقد خوشحالم که مدرسه نمیرم :)
~یه اهنگ پیدا کردم خیلی قشنگه اسمش پاچ لیلیه. پارچ نه ها، پاچه هم نه، پاچ :|
~بنظرتون برم باشگاه این سه ماهو؟ 
~دیروز که رفته بودیم بیرون یه نی نی اومد کنارم :)) کلی ادا اطوار و چشمک و تکو
بسم الله
بالاخره بعد از کلی وقت برگشتم تهران.برگشتم و دوستامو دیدم و دیروز هم با مامان بابام اومدیم لواسون خونه ی خالم.باغِ بزرگ و باد خنک شب ها و بالکنِ خیلی بزرگ برایم یادآور حس های خوبِ از دست رفته است.دورهم جمع شدن های شلوغِ فامیل و بازی کردن تا دمِ صبح.ولی حالا صبح ها که بیدار میشوم کسی کنارم نخوابیده است.به آرامی رخت خواب خودم را جمع میکنم و پای لپ تاپ مینشینم و بعد یکم در حیاط میگردم و گیلاس میخورم و عصر میشود و بعد هم دوباره برمیگردیم ت
عصری رفتیم بیرون. فکر کن تو این بارون. البته بد نبود روحیه ام عوض شد یه ذره هم پیاده روی کردم تو بارون. رفتیم تلو از تلو لواسون بعدم خونه :/ تو ماشینم وایسادیم چایی خوردیمو تو راهم تخمه و میوه :دی و این واقعا ابتکار فوق العاده ای بود برای یه عیدی هیچ جا نرفته!!
همین. الانم میخوام بشینم سر کارم. سرم تو لاک خودم باشه کار خودمو کنم. غر نزنم و خب امسالم اینجوریه دیگه نمیشه عوض کرد شرایطو ولی خودمو که میتونم بهتر کنم که. 
ویلا مبله درلواسان داخل شهرک قرار دارد. این ویلا مبله لواسان سه خواب دارد به طوری که در هرخواب آن یک تخت خواب دو نفره دارد که جمعا 6 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا مبله لواسون دارای متراژ حدود 1200 متر زمین و 500 متر بنا تریببلکس است . از دیگر امکانات این ویلا لواسان میتوان به مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانهو همچنین سرویس ایرانی و فرنگی اشاره کرد. همچنین این ویلا لوکس لواسان دارای استخر روباز بزرگ ،
این ویلا لواسان داخل شهرک برای اجاره روزانه قرار دارد. ویلا مبله لواسان دارای دو اتاق خواب می باشد به طوری که در هرخواب آن یک تخت دو نفره قرار دارد. که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا مبله لواسون دارای متراژ حدود 500 متر زمین و 130 متر بناست . از دیگر امکانات این ویلا لواسان میتوان به مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.همچنین این ویلا لوکس لواسان دارای آلاچیق ،استخر روباز ، باربیکیو ، س

مث همیشه دقیقه نود کارو اعلام کردن و سپردن به یکی، اونم هیشکی نیس کمکش کنه. ده تا کار هم که با هم میخوان انجام بدن. تا یه اتفاق بدی نیفته کوتاه نمیان.
ازونجایی که ید طولایی در طغیانگر نمودن نیروهاشون دارم بهش گفتم هیچ وقت اینطوری کار قبول نکن وقتی خبر نداری قراره چی بشه. الانم دو سری نیرو بچین؛ پشتیبانی، فکری. به اونام هیچ توضیحی از جزئیات کار نده. اگه بدونن نمیذارن، بعدا که فهمیدن میگن دمت گرم!
برای وقت های آزاد بشین با بچه های فکری برنامه بر
بسم الله

امشب 23 امین سالی شد که دارم از اکسیژنِ هوا استفاده میکنم.روی خاک زمین راه میروم.از چیزهایی که دیگران برایم ساخته اند و خریده اند استفاده میکنم و احساسِ زنده بودن میکنم.نمیدانم من چه چیزی به این جهان اضافه کردم؟من چه کردم که امروز که در دلت شعف انگیزم؟فکر نکنم چیزی باشه.چیز خاصی نبوده.روز تولدم یک روزِ کلاسیک و زندگی بحش برام بود.رفتم لواسون خونه ی خاله ام اینا و از باغشون گوجه چیدم.بعدشم یه ماهی خوشمزه خوردم و گرفتم خوابیدم.بعدش بی
دانلود رمان همسایه های لجباز نودهشتیا
دانلود رمان همسایه های لجباز نودهشتیا
در مورد دوتا دختره که تو لواسون زندگی میکنن و دانشگاه تهران قبول میشن و دوتا پسر ک هم دانشگاهی و همسایه این دختران باید ببینیم چی میشه و سرنوشت برای اینها چی میخواد…

دانلود رمان همسایه های لجباز
کلیت قضیه اینه که بعد از دغدغه‌ی کنکور که انقدر بزرگ بود به چیزای دیگه نمیشد فکر کرد، رابطه‌هام (بخصوص پدر) شدن دغدغه‌های بزرگ اون بازه... (البته بعد از مقدار خوبی استراحت!)

تیر 98: 
مشاوره با وحید و مذاکره با پدر درمورد برگشتن به خونه
دوتا کنسرت فوق العاده (ایهام و کلهر)
بدنم لوس شده :)) زیر فشار مجبورم می‌کنه برم زیر سرم!
اصفهان و مراقبه‌های به یاد موندنی...
چندتا تئاتر خوب (مرد بالشی - چهار دقیقه - همان چهار دقیقه ...)
چندتا مهمونی خوب :))))))) (کلا
+ شاید حتی اگه پنجاه سالمم بشه، بازم اصرار داشته باشم کنار بشینم و شیشه ماشینو بدم پایین و یخ کنم و دستمو ببرم بیرون و آهنگ زیاد باشه و عشق کنم. اصلا مهم نباشه که صورتم یخ بزنه یا چی...
+ خب چرا مامانم منو با کلاسای شبکه ۷ ول نمیکنه؟ :|||| بااااااااابا من کلاس آنلاینای مدرسه رو هم نمیرم :|
+ به طرز افتضاحی خونمون بو رنگ میده و از دیشب تا حالا لحظه ای اشک چشمم و درد سرم بند نیومده. 
+ تفریح امروزمون چی بود؟ رفتیم پیست اسکی شمشک رو از دوووور دیدیم :| از ما
09384632349
احمد مظفری 
تعمیرتخصصی انواع لباسشویی ایرانی و خارجی 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
تعمیر وسرویس انواع دستگاه های الکترونیکی شرکت ها و کار خانه ها پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
 در تمام ایام هفته حتی تعطیلات 
با سی سال سابقه  تعمیر کاری مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

یک:
درخواب مردنم آرزوست ...
چنانکه هیچ نبینم ...چشمان شاد تورا ...
وقت جان دادنم به ...خدای!
دو:
می سازی از من نی ... تا بنوازمت ...
دردنیست که من ...
از شادی تو ... می نالم!
سه:
روی من حساب نکن ... وقت درد کشیدن هات!
من بسیار صبور تر از آنم ...که شریک دردهای تو!(...)
چهار:
مرگ خویش را باور نمی کنی...
هرشب می روی بالای ماه می خوابی ...
لابه لای شاخه های درختان هی ...هو می کشی ...
توی رودخانه سنگ هارا بهم می زنی ...
روی پنجره ی خشک ...شیشه های سرد ...ناخن می کشی ...
من باورکرده ام!
یک:
پس توی چشم هایت ... حرف دل من نیست؟
من دیوانه ام که اشک تو را با غم خود ... ترازو کردم؟
دو:
می بری مرا به شمالی ترین هدف ... دریا!
نامه ی یک عاشقم که توی رود ... زار می زنم!
سه:
عصایت را نمی توانند شکست ... موسی!
زبان لازم نیست ...
                       راه رفتن ات حکایت تکیه ی تو ... به خداست ...

چهار:
پایان مرا بنویس ... در جنون مطلقم به " لیلی "!
کسی که رفت و برایش همشاگردی سابق..." هیچ" بود!
پنج:
رنگ بوی تورا می داد... یاسی!
تند دویدم میان حرف های کشیده به باغ !

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها